گروه پردیس سبز نادی از دیرباز با احداث گلخانه در زمینه تولیدات گل و گیاه آپارتمانی شروع به فعالیت نمود. پس از آن توانستیم با توسعه در بخش های طراحی منظر، فضای سبز و نگهداری از آن جایگاه خود را تثبیت کنیم. پردیس سبز نادی توانسته در این سال ها با گردآوری جمعی از متخصصین و جذب بیش از 70 نیروی فعال و کسب پروانه تولید و بهره برداری به مهمترین هدف خود که تلفیق معماری و شهرسازی با فضای سبز می باشد با شیوه ای اصولی برسد.

عملکرد موفق مجموعه پردیس سبز نادی را می توان به دلیل ارائه کامل خدمات فضای سبز، از طراحی، اجرا، بازپیرایی تا نگهداری فضای سبز محوطه، تراس، دیوار سبز، روف گاردن، آبیاری قطره ای و … نام برد. همچنین با تلاشی بی وقفه در زمینه تولید انواع گل و گیاه با کیفیت آپارتمانی، درختچه ها، گل های شاخه ای ، گلدان، فلاورباکس ها و….. توانسته خوش بدرخشد و بدون واسطه متریال مورد نیاز برای طراحی فضای سبز را خود تامین نموده تا از افزایش قیمت های طراحی بکاهد.

خدمات پردیس سبز نادی به شما

اگر به دنبال گیاهان، درختان، درختچه ها یا لوازم جانبی باغ هستید، ما در پردیس سبز نادی، تمام این موارد را تحت پوشش قرار می دهیم. شرکت ما از سال 1352 انواع گیاهان باغی و لوازم جانبی با کیفیت بالا را در سراسر ایران عرضه می کند. ما همچنین می توانیم در مورد نحوه مراقبت از گیاهان خود در طول سال، محوطه سازی حیاط، بالکن، پشت بام و ویلا به شما مشاوره و راهنمایی های تخصصی بدهیم.

طراحی فضای سبز

دیوار سبز

روف گاردن

خدمات باغبانی

درخواست مشاوره و پروژه

گروه پردیس سبز نادی اینجاست تا به شما در زمینه محوطه سازی، نحوه نگهداری گل و گیاه محوطه و روف گاردن و همچنین سایز خدمات باغبانی مشاوره رایگان دهد. جهت ارتباط مستقیم با کارشناسان ما فقط کافی است بر دکمه زیر کلیک نمایید.

تماس با ما

معرفی اعضای هیئت مدیره

مهندس محمد نادی

رئیس هیئت مدیره

مهندس ابراهیم نادی

نائب رئیس هیئت مدیره

مهندس اعظم نادی

عضو اصلی هیئت مدیره

برای آن دسته از عزیزانی که باغ‌های رسمی‌تری را ترجیح می‌دهند. ما قادریم یک باغ شیاری زیبا با کاشت مینیمالیستی را طراحی نماییم.ما خدمات استثنایی محوطه سازی را به طیف گسترده ای از املاک تجاری و مسکونی برای بیش از 50 سال ارائه می دهیم. ما هر روز در تلاشیم با رعایت استانداردها در زمینه خلاقیت و طراحی منظر، سنگ فرش، محوطه سازی جایگاه خود را فراتر ببریم. ما این تضمین را می دهیم باغ و محوطه شما را در کمترین زمان به بهترین شکل و طرح در می آوریم.