وقتی صحبت از محوطه سازی باغ یا garden landscaping می شود، شما فقط فضای بیرونی خود را تقویت نمی کنید. شما در حال خلق یک اثر هنری زنده هستید که سبک و شخصیت شما را منعکس می کند. ما در پردیس سبز نادی به ایجاد مناظر باغ خیره‌ کننده و دلنواز می پردازیم. تیم کارشناسان ما دارای دانش، خلاقیت و تجربه لازم برای ارتقای محیط شما به فضایی سبز و خاص هستند.

هنر محوطه سازی باغ

محوطه سازی باغ صرفا یک علم نیست. این یک شکل هنری است که درک عمیق از باغبانی را با دید هنری ترکیب می کند. محوطه سازان ماهر ما از هر پروژه ای به عنوان فرصتی برای خلق یک شاهکار تمام اعیار استفاده می کنند. با ما همراه باشید تا در این باره بیشتر بدانید.

طراحی دقیق باغ

پایه و اساس خلق باغ، یک طراحی متفکرانه و حساب شده است. ما با درک چشم انداز شما، ارزیابی محیط و برنامه ریزی دقیق تمام جنبه های باغ شما شروع می کنیم. طرح های ما بر اساس ترجیحات شما و ویژگی های منحصر به فرد برای ملک شما طراحی شده است. در این طراحی تصویر نهایی باغ، گل و گیاهان مورد استفاده، مدت زمان اجرایی و تجهیزات و امکانات مورد استفاده در باغ در یک فایل به مالک باغ تحویل داده می شود.

طراحی باغ

عناصر و المان های مورد استفاده در محوطه سازی باغ

در محوطه سازی باغ و باغچه بر مبنای درخواست شما می توانیم از المان هایی مانند : آلاچیق، آبنما، برکه، دیوار سبز طبیعی و مصنوعی، شومینه، باربیکیو، آبیاری قطره ای و اتوماتیک و… استفاده نماییم. در واقع این المان ها اجزای کلیدی محوطه‌ سازی باغ هستند. ابعاد و شکل آنها نیز در طراحی 3 بعدی پیش از انجام کار با شما هماهنگ می شود یکی دیگر از نکاتی که در طراحی فضای باغ بسیار قابل توجه است ،کف سازی می باشد که می توانیم از چمن طبیعی و مصنوعی، سنگ های رود خانه ای سفید و رنگی ، واش بتن ، ترموود ، موزاییک و … استفاده نماییم. با توجه به فضا و موقعیت باغ این کف سازی ها متغیر می باشد. همچنین می توان از ترکیب همه این ها با هم استفاده کرد. کارشناسان ما این ویژگی ها را به طور یکپارچه در چشم انداز ادغام می کنند و عملکرد و زیبایی را بهبود می بخشند. چه بخواهید یک باغ آرام و چه فضایی سرگرم کننده داشته باشید، ما می توانیم آن را به واقعیت تبدیل کنیم.

انتخاب و قرار دادن گیاه

انتخاب گل و گیاهان مناسب برای یک باغ یک نکته حیاتی است. ما تنوع گسترده ای از گونه های مختلف گیاهی داریم و اطمینان می دهیم که بهترین گزینه ها را برای زیبایی و آب و هوای محلی باغ شما انتخاب می کنیم. همچنین با داشتن باغبان های ماهر امکان مراقبت از گیاهان و خدمات باغبانی شما را تا مدت ها تضمین می کنیم. قرارگیری صحیح این گیاهان تاثیر بصری و سلامت آنها را به حداکثر می رساند.

انتخاب گیاهان مناسب باغ

طراحی و نصب آبنما

آبنما ها، مانند فواره ‌ها و حوض ‌ها، می ‌توانند ابعادی جذاب به باغ شما ببخشند. ما در طراحی و نصب آب نما هایی که با ساختار کلی باغ شما هماهنگ باشد تخصص داریم. صدای آرامش بخش آب و جذابیت بصری مسحور کننده می تواند باغ شما را به یک فضای آرام تبدیل کند.

نورپردازی فضا

برای گسترش لذت از باغ شما، ما راه حل های نورپردازی منظره را ارائه می دهیم که نه تنها درخشش باغ شما را بیشتر می کند، بلکه بر زیبایی باغ شما نیز تأکید می کند. چراغ‌ هایی که با دقت قرار داده شده ‌اند می‌ توانند محیطی جادویی ایجاد کنند و باغ شما را به شگفتی شبانه تبدیل کنند.

نورپردازی باغ

تخصص که می توانید به آن اعتماد کنید

ما به تیم مجرب خود از متخصصان محوطه سازی و طراحی فضای سبز افتخار می کنیم. با سال ها تمرین، آنها مهارت های خود را در ایجاد باغ هایی که مجذوب و ماندگار می کنند، تقویت کرده اند. هر یک از اعضای تیم ما متعهد به برتری هستند و این تعهد در هر پروژه ای که ما انجام می دهیم مشهود است.

استفاده از مواد و مصالح درجه یک

در پردیس نادی ما به محوطه سازی مسئولانه اعتقاد داریم. ما با دقت موادی را انتخاب می کنیم که نه تنها از نظر زیبایی شناسی خوشایند بلکه سازگار با محیط زیست نیز هستند. تعهد ما به پایداری تضمین می‌ کند که باغ شما برای سال‌ های آینده زیبا بماند و از این زیبایی تا سال های سال به خوبی و خوشی استفاده کنید.

تفاوت پردیس نادی در محوطه سازی باغ

آنچه ما را متمایز می کند، تعهد بی دریغ ما به تعالی در محوطه سازی باغ است. ما فقط باغ نمی سازیم. ما تجربیاتی ایجاد می کنیم که شخصیت و بینش شما را منعکس می کند. هر پروژه فرصتی برای ماست تا خلاقیت و تخصص خود را به نمایش بگذاریم. اگر به دنبال منظره باغی هستید که تأثیری ماندگار از خود به جای بگذارد، آن را پیدا کرده اید.

جهت دریافت مشاوره با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس: 2122265014

سخن پایانی

تبدیل باغ خود به یک شاهکار محوطه سازی باغ و باغچه سرمایه گذاری در زیبایی، آرامش و عملکرد است. ما مشتاق تحقق رویاهای شما هستیم. به تجربه، خلاقیت و تعهد ما برای برتری اعتماد کنید و تماشا کنید که باغ خود به یک اثر هنری تبدیل می شود که در آزمون زمان مقاومت می کند.

بنابراین، وقتی به محوطه سازی باغ فکر می کنید، به یاد داشته باشید که شما فقط گل نمی کارید. شما در حال خلق یک شاهکار ماندگار هستید.